UNA RESIDENCES Miami, FL Başlangıç Fiyatı: $999.000

PROJE TANITIM VIDEOSU

UNA RESIDENCES

Pürüzsüz açık metalik yüzeyi ve bir dalganın doğal şeklini anımsatan çarpıcı silueti ile tanınabilecek ikonik kule, şık denizcilik duyarlılığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Biscayne körfezi kıyısında 135 sakinine sağlıklı yaşam ve eğlencenin en lüksünü sunan Una Residans, misafirlerin muhteşem havuzlardan, spa, fitness,yoga alanlarından üçüncü ve dördüncü katlardaki çocuk odalarına kadar dinlenmek,çalışmak, sosyalleşmek için muhteşem olanakları barındırıyor. Duvardan duvara cam pencereler, açık ve havadar bir ortam yaratırken Biscayne körfezinin muhteşem manzarasını salonunuzun içine taşımaktadır.
  • Yatak Sayısı: 2 - 5
  • Banyo Sayısı: 2 - 6.5
  • M2: 102 - 444
  • Fiyat: $999.000 - $ 7.292.089

.

FOTO GALERİ

KAT PLANLARI

PROJE DANIŞMANINIZ

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için danışınmanınızı arayabilir veya iletişim formumuzu doldurarak danışmanınızın sizi aramasını tercih edebilirsiniz.


NEDEN MIAMI'DE YATIRIM YAPMALISINIZ?

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN PROJELER

Miami'nin en karlı ve konforlu gayrımenkul projeleri Novrum'da! Miami'nin yeni, güncel ve planlanan lüks konut projelerini inceleyin, ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar açın. Beklentinize, ilgilendiğiniz bölgeye ve ihtiyaçlarınıza en uygun projeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz