Your search results

HAKKIMIZDA

Bir TTPC Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (The Turkish Property Centre) markası olan Novrum, Miami başta olmak üzere Amerika’da gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk uluslararası ödüllü gayrimenkul yatırım şirketidir.

Yatırım uzmanlığını sektörel birikimle birleştiği Novrum, hayalinizdeki kozmopolit yaşam için tasarlanmış benzersiz bir yaşam deneyimi sunar.
Güçlü kadrosu ile birlikte Miami’nin önde gelen lokasyonlarında bulunan onlarca proje ile ayrıcalıklı anlaşmalara imza atan Novrum, yüzlerce insanı ev sahibi yapmakla kalmamış aynı zamanda dünyanın önde gelen tatil ve finans metropolü Miami’de teslim ettiği gayrimenkuller ile yatırımcılarını kazandırdıkları yüksek kira getirileri ile memnun etmeyi başarmıştır. Dört mevsim kullanılmaya elverişli residence ve ev projelerini özenle seçip, ticari risklerin son derece düşük olduğu çözümler sunar.

Uluslararası bir geliştirici olan Novrum, dünyada yatırımın yükselen yıldızı olan Miami’de kazançlı yatırım projeleri sunarak, dünyanın geleceği en parlak emlak piyasalarının birinde güvenilir ve kârlı yatırımların garantisini verir. Şirketin geliştirdiği yenilikçi projeler, yatırımcılara sorunsuz emlak yatırımlarında istikrarlı bir kazanç yaratmanın eşsiz fırsatı sunar.

Miami, dünyadaki en dinamik karma kültüre sahip yerlerden biri olma özelliğiyle, yatırım yapacakların en güçlü ve en istikrarlı emlak piyasalarından biri olarak yatırımcıların cazibe merkesi haline gelmiştir. Novrum, müşterilerini yatırım tercihleri ve öncelikleriyle buluşturmak için Miami’nin en prestijli inşaat projelerini ve ürünlerini sunar.

Türkiye’ye yurt dışından yatırımcıları kabul eden Novrum, Türkiye’de artan yoğun talepler nedeniyle eş zamanlı olarak Türkiye’de yaşayan yatırımcılara da bu fırsatlara kolay ulaşmaları için bir köprü görevi görmektedir. Ayrıca geniş portföyü sayesinde, Bodrum başta olmak üzere çeşitli tatil bölgelerinde 12 farklı sitede 300’ün üzerinde konutun inşaatını tamamlayıp sahiplerine teslim etme başarısı göstermiştir.

Yüksek kira getirileri ile Türkiyeli yatırımcılar için çok özel bir yeri hak eden Novrum, dünya üzerinde ekonomik ve konjonktürel gelişmeleri yakından takip eden araştırma ekibi ile en doğru projeleri yatırımcılara sunmaya özen gösterir. Son teknolojileri kombine eden, gelecekte yükselen trend olacağını analiz ettiği projelerle özel anlaşmalar yaparak yatırımcılara yeni ufuklar açar.

Kişiye özel hizmet sunarak müşteri beklentilerine cevap veren Novrum, Miami gayrimenkul sektöründeki bilgisi ve tecrübesi ile farkını ortaya koymaya devam edecek.

Misyon: Bilgi ve deneyimimizle gayrımenkul sektöründe yatırım yapmak isteyenlere ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hızlı ve akılcı çözümler sunmak.

Vizyon: Tecrübesi ile uzmanlaştığı gayrımenkul yatırım sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yatırımcılara karşı taahhüt ettiği tüm projeleri başarıyla yürütmek ve sonlandırmaktır. Güçlü yapısını koruyarak, faaliyet gösterdiği sektörde global bir marka olarak çalışmalarını uluslararası ileriye dönük vizyonuyla sektördeki pazar payını büyütmeyi hedeflemektedir.

 

Compare Listings

EnglishTurkey